Rezultate Divizia MMA: Pascu vs. Markovic – RMMAF SERIES 12

 

Meciul 1

65.8 kg – AMATORI

Spac Marius (BLUTO TEAM Tulcea) vs. Răsteanu Aurel (Absoluto)

Castigator: Aurel Rasteanu

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Armbar

Arbitru: Leonard Gugulici

 

Meciul 2

 70.3 kg – AMATORI

Călin Gheorghiu ( DAOS) vs. Lazăr Laurențiu (Vipguard) 

Castigator: Laurentiu Lazar

Repriza: 2

Victorie prin: GNP

Arbitru: Alin Dubles

 

Meciul 3

 70.3 kg – AMATORI

 Islam Rechidov (MMA Transilvania) vs. Mădălin Anghel (Absoluto)

Castigator: Islam Rechidov

Repriza: 2

Victorie prin: Submission RNC

Arbitru: Mihail mihailovici

 

Meciul 4

 70.3 kg – AMATORI

Emanuel Stănescu (Getika Team ) vs. Circeag Ionut (Evolution Gym)

Castigator: Emanuel Stanescu

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Triangle Choke

Arbitru: Marian Tanase

 

Meciul 5:

 77.1 kg – AMATORI

 Manea Gabriel  (Absoluto) vs. Popa Daniel (Evolution Gym – Vâlcea)

 No Contest

 

Meciul 6:

65.8 kg – Superfight PRO

 Bogdan Barbu (Titans Timisoara) vs. Daniel Pascale (Bluto Team)

Castigator: Bogdan Barbu

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Guillotine Choke (strangulare)

Arbitru: Leonard Gugulici

 

 Meciul 7:

 120.2 kg Superfight – PRO

Alexandru Radnev (AGON) vs. Alexandru Galanton (Scorpions Iași)

Castigator: Alexandru Galanton

Repriza: 1

Victorie prin: KO

Arbitru: Scott Manhardt

 

Meciul 8:

 77.1 Kg Superfight – PRO

Ion Surdu (MMA Transilvania) vs. Florin “Rambo” Lampagiu (Scorpions)

 Castigator: Ion Surdu

Repriza: 3

Victorie prin: Decizie

Mihail Mihailovici

 

Meciul 9:

 83.9 kg Superfight  – PRO

Bunea Izidor (MMA Transilvania) vs. Marinica Bejenaru (Corona Figth Team / Ares Dojo)

Castigator: Bejenaru Marinica

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Toe Hold

Arbitru: Paulo De Oliveira

 

Meciul 10:

 77.1 kg Co-Main Event 2 – PRO

Lascăr Cornelius (Scorpions Iași) vs. Bogdan Stanciu (AGON)

Castigator: Lascar Cornelius

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Armbar

Arbitru: Paulo De Oliveira

 

Meciul 11:

 83.9 kg Co-Main Event 1 – PRO

Chiru Ciprian (Absoluto) vs. Flaviu Niță (Corona Figth Team / Ares Dojo)

Castigator: Ciprian Chiru

Repriza: 3

Victorie prin: Decizie

Arbitru: Mihai Mihailovici

 

Meciul 12:

 83.9 Main Event – PRO

Ion “Bombardierul” Pascu (Romania) vs. Djordje “Serbian Bomber” Markovic (Serbia)

 Castigator: Ion Pascu

Repriza: 1

Victorie prin: Armbar

Arbitru: Scott Manhardt

 

 Meciul 13:

 61.2 kg Superfight – PRO

 Georgiana Iorga ( Bluto Team Tulcea) vs. Roxana Dinescu (AGON)

 Castigator: Roxana Dinescu

Repriza: 1

Victorie prin: Submission Armbar

Vezi si pagina evenimentului pe sherdog.com

Arbitru: Leonard Gugulici

Multumim: SPORT.RO, ADMIRAL, TIP&CASH, Total Green, Budo Best, Eskape, Ambulanta BGS , Cutman-ului Nelu Stoian, Ristici House Design, GNC si Nei Divizia de Securitate.

 

Categories
MMAUncategorized

RELATED BY